Censuur

Kletskous volgen? Abonneer je dan op mijn RSS feed. Bedankt voor je bezoek!

Het heeft niet veel zin meer tegenwoordig om een rechtszaak aan te spannen tegen publicaties op internet. Een mooi voorbeeld daarvan is Gretta Duisenberg, die een columnist van Metro voor de rechtbank sleepte vanwege een satirische column over een intiem samenzijn tussen haar en Yasser Arafat.

Ze heeft wel gewonnen maar het resultaat is dat de column nu niet meer op zijn originele plek staat maar op heel veel mirrorsites, verspreid over internet van tegenstanders van censuur. Normaal gesproken was zo’n column al lang vergeten maar nu achtervolgd het je nog jaren. Had ze dat voorzien, dan had ze zich misschien nog wel een keer achter haar oren gekrabd.

Stem of voeg toe aan Uitleg over het gebruik van deze icons : Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner

Plaats een reaktie

Reaktie

Jij


Lees meer:

« Anarchisme
Rop Gonggrijp »


© Kletskous
Creative Commons License
Op dit werk is een Creative Commons Licentie van toepassing.